Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко взяв участь онлайн у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний стан та пріоритети модернізації науки, освіти та суспільства» («Current state and modernization priorities of science, education and society»), яка відбулася в місті Орхус, Данія. Вчений представив доповідь «Участь міліції у протидії наркоманії на початку 1960-х рр». Вперше у історико-правовій науці було розкрито питання про поширення наркоманії в СРСР ще на початку 1960-х рр. та про заходи міліції щодо протидії їй. У перший том збірника тез конференції, який вже оприлюднений, увійшло 26 доповідей вчених із багатьох країн, де розглядалися різні аспекти сучасного розвитку, насамперед юридичної та економічної науки, питання вдосконалення викладання цих дисциплін. Учасники конференції отримали відповідні сертифікати.