Опубліковано чергову редакцію рейтингу прозорості, який визначає найкращі університети за цитуваннями у профілях його науковців в Google Scholar. Результати цього рейтингу враховуються у якості індикатора «прозорість» у рейтингу університетів світу Webometrics.

Рейтинг прозорості відображає прихильність університетів до принципів відкритої науки й враховує цитованість перших 310 профілів авторів у Google Scholar за мінусом кращих 30.

Липнева версія рейтингу прозорості охоплює близько 6000 університетів світу, показник цитованості яких в Google Scholar більше 1000. До рейтингу увійшли 113 українських ЗВО, зокрема шість закладів вищої освіти системи МВС. Кількість їх цитувань від 1008 до 278941.

У порівнянні з результатами попереднього рейтингу Харківський національний університет внутрішніх справ має збільшення кількості цитувань на 3980. Його показник цитованості складає 41850. Це найкращий показник цитованості серед ЗВО МВС, які готують поліцейських.