Завідувач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експретології ННІ №5, доктор юридичних наук, професор Михайло Щербаковський взяв участь у масштабному науковому заході за темою «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики», який організував та провів Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса». До науково-практичної конференції долучилися понад 170 науковців, судових експертів, криміналістів і правників з України, Молдови, Вірменії, Ізраїлю, Чорногорії, Угорщини.

У наукових доповідях було досліджено проблемні питання проведення судових експертиз, прийоми і методи огляду місця події під час розслідування кримінальних правопорушень, зокрема в умовах правового режиму воєнного стану. Учасники заходу також надали пропозиції щодо впровадження інституту штучного інтелекту на допомогу криміналістиці, розповіли про нововведення кримінального процесуального законодавства, тощо. Під час дискусії присутні обговорили найактуальніші питання судової експертизи та криміналістики, обмінялися досвідом і визначили перспективи подальшого розвитку судової експертизи та криміналістики.

ВК ХНУВС