Професор кафедри гуманітарних дисциплін та українознавства, доктор філософських наук, професор Володимир Шаповал виступив із доповіддю «Інший як «свій» і як «чужий»» на Міжнародній науковій конференції «ХХХІV Всеукраїнські людинознавчі філософські читання «Гуманізм. Людина. Інший». Доповідь викликала жваву дискусію, під час якої були більш детально обговорені актуальні проблеми, що пов’язують тему конференції із сьогоденням.

Узаході взяли участь науковці, філософи, теологи, аспіранти і студенти з Києва, Харкова, Івано-Франківська, Львова, Дніпра, Кривого Рогу та інших міст України, а також із Франції, Німеччині та Ізраїлю. До наукового зібрання долучився відомий український філософ Віктор Малахов.

Конференція відбулася за ініціативи кафедри філософії науки та культурології Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка.

ВК ХНУВС