У науковому зібранні дистанційно взяв участь професор кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І. А. Зязюна Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», кандидат психологічних наук, доцент Андрій Черкашин. Його наукові інтереси полягають у сфері психології екстремальних і кризових ситуацій, роботі з психологічною травмою тощо. Професор кафедри поділився з курсантами особистим досвідом надання психологічної допомоги військовослужбовцям у лютому-квітні 2024 року, надав практичні поради щодо опанування наслідків стресу, підкреслив важливість супервізії для психологів, які надають психологічну допомогу людям в умовах дії правового режиму воєнного стану.

ВК ХНУВС