Відбулося чергове засідання Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації, в роботі якого взяв участь т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак, який є першим заступником голови Ради молодих вчених.

Під час заходу науковці обговорили питання планування роботи Ради на 2020/2021 навчальний рік, участь у спільних заходах із Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, наголосили на активізації участі молодих вчених в обласних та всеукраїнських конкурсах, приділили увагу організаційним питанням проведення Форуму «Наука 6.0: діалог поколінь», на якому буде представлено потужну наукову платформу Харківщини. Під егідою Ради молодих вчених було створено робочу групу щодо підтримки та популяризації участі жінок в науці.