Актуальні проблеми адміністративної діяльності Національної поліції стали темою засідання наукового гуртка «Проблеми адміністративного права» кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6. Саме ця складова правоохоронної діяльності поліції вирізняється значним обсягом та особливою суспільною важливістю виконуваних її органами і посадовими особами завдань. Під час засідання було акцентовано увагу на основних принципах, на яких ґрунтується діяльність поліції, їхньому змісті та стані практичного втілення в роботі органів і підрозділів Національної поліції. Учасники засідання заслухали та обговорили доповіді, підготовлені членами наукового гуртка. Анна Донченко виступила із доповіддю «Адміністративна діяльність Національної поліції», Лілія Бирукова – «Принципи прозорості в діяльності Національної поліції», Катерина Лобунець – «Види заохочень працівників Національної поліції».