Профорієнтаційну зустріч із ліцеїстами 10-11-х класів Вінницького ліцею №29 провели начальник 1 курсу факультету №3 Харківського національного університету внутрішніх справ Михайло Мазур разом із викладачем кафедри вогневої підготовки Федором Зуровим і курсантами факультету №3.
Представники університету розповіли про цьогорічні умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, про надання високого рівня професійних знань, дружню університетську атмосферу. Курсанти поспілкувалися з ліцеїстами, відповіли на їхні запитання та розповіли про своє навчання, умови проживання, особливості спеціальної та фізичної підготовки. Наприкінці зустрічі старшокласників запросили до профорієнтаційних онлайн-зустрічей, які постійно проводяться в університеті.