Заступник декана з навчально-методичної роботи Григорій Джагупов, доцент кафедри педагогіки та психології Павло Червоний, магістри та курсанти  факультету № 3 зустрілися із заступником директора з навчально-виробничої роботи Вінницького медичного фахового коледжу ім. академіка Д. К. Заболотного Інною Сірак та провели профорієнтаційну зустріч. Випускникам отримали інформацію про спеціальності, за якими здійснюється набір кандидатів на навчання. Зосередили увагу на особливостях навчання саме на факультеті № 3, який здійснює підготовку поліцейських за спеціальностями «Психологія» та «Правоохоронна діяльність». Під час заходу студентам продемонстрували  слайди щодо вступу до ХНУВС та відеоролик «Мрієш стати психологом? Вступай до ХНУВС!». Також студентам коледжу надали інформацію щодо зворотного зв’язку з кожним факультетом Харківського поліцейського вишу. У зустрічі взяли участь понад 60 студентів.