Викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ майор поліції Богдан Лукін у межах профорієнтаційної роботи зустрівся зі спортсменами з дзюдо та самбо в дитячо-юнацькій спортивній школі № 2. Він розповів про умови, зміст і перспективи розвитку спортивних й професійних інтересів і здібностей здобувачів вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ, ознайомив із формами та умовами навчання, вимогами професії до особистості, можливостями професійно-кваліфікаційного становлення. Школярі також дізналися про спортивно-масову роботу університету, професійну підготовку членів збірних команд ХНУВС, участь спортсменів вишу у всеукраїнських і міжнародних змаганнях.