Профорієнтаційну зустріч з учнями 9-11 класів Великобичківського ліцею та закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Рахівського району Закарпатської області провів доцент кафедри кримінального права і кримінології ХНУВС Ярослав Лизогуб разом із курсантом факультету № 1 Дмитром Куксою. Викладач вишу ознайомив ліцеїстів і школярів зі специфікою підготовки курсантів за різними спеціальностями, особливостями вступної кампанії у 2024 році. Також представники університету поінформували молодь, що кандидати, які бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських за кошти державного бюджету (курсанти), повинні обов’язково заповнити анкету на сайті: osvita.np.gov.ua. Курсант розповів майбутнім випускникам, чому обрав професію поліцейського і вирішив навчатися саме у Харківському національному університеті внутрішніх справ, а також про вступні випробування, табірний збір та навчання.