Працівники сектору організації відбору УКЗ ГУНП у Рівненській області разом із поліцейськими райуправління та представниками кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 ХНУВС провели в обласному центрі профорієнтаційні зустрічі з майбутніми випускниками ліцеїв № 9, № 11 та «Центр надії». До заходу долучилися понад 100 старшокласників.

Учні дізналися про особливості навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими здійснюється набір. Представники факультету № 1 звернули увагу на те, що курсанти вишу навчаються на безоплатній основі за рахунок коштів держбюджету, забезпечуються гуртожитком, харчуванням, одностроєм, грошовим забезпеченням, а також після здобуття освітнього кваліфікаційного рівня бакалавра можуть продовжити навчання в магістратурі. У презентаційному форматі майбутнім абітурієнтам було продемонстровано алгоритм вступу до закладу вищої освіти та ознайомлено із порталом https://osvita.np.gov.ua/.