Викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Дмитро Константинов і Богдан Лукін спільно з заслуженим тренером України Анатолієм Лобатюком провели відкрите тренування з кікбоксингу з курсантами ХНУВС та спортсменами Кам’янець-Подільської федерації кікбоксингу.

Після тренування викладачі університету розповіли спортсменам федерації про умови, зміст і перспективи розвитку спортивних і професійних здібностей здобувачів вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Окремо зупинилися на професійній підготовці членів збірних команд ХНУВС до участі у всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Особливу увагу спортсменів федерації звернули на переваги та особливості освітнього процесу в поліцейському виші, професії та спеціальності, які можна обрати, подальші перспективи працевлаштування та професійного зростання. Викладачі кафедри наголосили, що в університеті працюють секції з різних видів спорту, діють наукові гуртки та гуртки художньої самодіяльності тощо.