Старша викладачка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Софія Попова провела зустріч зі старшокласниками Жидачівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 імені Омеляна Партицького Львівської області. Вона розповіла про переваги вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, про можливість записатися на курси підготовчого відділення ХНУВС, яке готує майбутніх вступників до складання НМТ. Учні дізналися про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про особливості навчання саме на факультеті № 6. Також старша викладачка запросила майбутніх випускників брати участь у профорієнтаційних онлайн-заходах, що організовує кафедра цивільного права та процесу.