За ініціативи кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 викладачем кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4, курсантами та курсантками факультетів №№ 1, 4 було проведено профорієнтаційні зустрічі з керівництвом та учнями Новоселицьких ліцеїв №№ 1–3 Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області. Учасників зустрічі ознайомили з історією Харківського національного університету внутрішніх справ як одного із провідних закладів вищої освіти системи МВС, розповіли про факультети, спеціальності, напрями підготовки, а також про особливості вступної кампанії у 2024 році. Представники університету також роз’яснили переваги навчання у Харківському поліцейському виші та подальшому працевлаштуванні. Учні виявили зацікавленість щодо вступу на денну форму навчання за державним замовленням, підтвердивши свою патріотичну позицію і готовність служити Українському народу.