Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1, полковник поліції Ірина Казанчук у межах профорієнтаційної роботи провела онлайн-зустріч із учнівською молоддю Городоцького ліцею № 1 Городоцької міської ради Хмельницької області.

Представниця університету розповіла випускникам про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, ознайомила з умовами проживання у гуртожитках за локаціями, можливостями особистісної реалізації курсантів і студентів поліцейського вишу у науковій, творчій та спортивній діяльності. Під час зустрічі також обговорили питання щодо особливостей вступної кампанії 2024 року як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб. Окрему увагу приділено умовам навчання на факультеті № 1 щодо підготовки слідчих для органів досудового розслідування Національної поліції України.