Декан факультету № 6 Оксана Брусакова зустрілась із особовим складом 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Вона розповіла військовим про умови, особливості та переваги вступу й навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ. Оксана Брусакова зазначила, що якісна вища освіта – це можливість підвищити свій освітній рівень та акцентувала увагу на чинному спеціальному (спрощеному) порядку вступу на факультет № 6 ХНУВС для учасників бойових дій та військових як на бакалаврат, так і для здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Наприкінці зустрічі Оксана Брусакова висловила слова вдячності та поваги захисникам і захисницям за мужність і героїзм, які військові бригади щодня проявляють у війні з агресором.