Курсантка 1 курсу факультету № 1 ХНУВС Анастасія Маслій за сприянням кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства провела профорієнтаційну зустріч у комунальному закладі «Самійлівський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області». Вона поспілкувалися зі старшокласниками та директором ліцею Галиною Климець.

Учнів 10–11 класів ліцею було поінформовано про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті, про умови вступу, ознайомлено з матеріально-технічною базою вишу. Старшокласники дізналися, що студенти та курсанти вишу не лише навчаються обраній професії, але й мають можливість займатися в гуртках художньої самодіяльності, брати участь у культурно-масових заходах університету та міста. Разом із кураторами вони відвідують музеї, театри, виставки, беруть участь у наукових студентських конференціях, конкурсах тощо. Майбутнім абітурієнтам також розповіли про можливості, які має студентсько-курсантська спільнота в університеті щодо реалізації своїх здібностей у науковій, творчій і спортивній діяльності, а також про переваги отримання вищої освіти у ХНУВС та перспективи подальшого працевлаштування. Учні отримали друковані профорієнтаційні матеріали щодо умов вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Представниця університету також відвідала Лозівський районний відділ поліції ГУНП в Харківській області та надала профорієнтаційні матеріали для майбутніх абітурієнтів.