Харківський національний університет внутрішніх справ неухильно забезпечує високу якість освітніх послуг, у зв’язку з цим спільна робоча група виносить на публічне обговорення для внесення змін освітньо-професійну програму (ОПП) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти «Право» (Правозастосування) підготовки фахівців освітнього ступеня бакалавр у галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право» кваліфікація: бакалавр права.

Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення проєкту ОПП та просимо надсилати свої пропозиції на електронну адресу гаранта освітньо-професійної програми – професора кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Шульги Андрія Михайловича – [email protected].

Чекаємо на ваші пропозиції!

ОСВІТНЯ (ПРОФЕСІЙНА) ПРОГРАМА