Працівники та курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до Київського марафону Незламності від Run Ukraine. Бігова подія об’єднала прихильників активного способу життя, сильних і незламних духом людей.

Дистанції долали представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3: завідувач кафедри Микола Боровик – 21,09 км, старший викладач Дмитро Константинов і викладачка Анна Циркулєнко – 42,195 км.

Курсантка 3 курсу факультету № 2 Діана Іващенко пробігла дистанцію у 21,09 км, курсанти 2 курсу факультету № 2 Владислав Сідашов і факультету № 3 Богдан Ліщун подолали дистанцію 10 км.

Прибуток з реєстрацій буде передано на закупівлю військової техніки для Збройних Сил через державну фандрейзингову платформу UNITED24, започатковану Президентом України.