Під час шикування особового складу факультету № 1 ХНУВС декан Віталій Романюк привітав курсантів, які стали переможцями та призерами чемпіонату України з бойових мистецтв комбат самозахист ІСО, чемпіонату Європи з козацького двобою, чемпіонату України серед студентів із кікбоксингу WAKO, чемпіонату України з французького боксу САВАТ.

Також було нагороджено переможців і призерів марафону спортивних змагань серед курсантів 1-3 курсів. У вихідні на факультеті відбулися змагання з шахів. Учасники команд вибороли такі місця: І місце – 1 курс; ІІ місце – 3 курс; ІІІ місце – 2 курс.

Курсанти також отримали сертифікати за участь у ХVІІ Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Проблеми юридичної науки очима молодих науковців».