На факультеті № 1 ХНУВС завершився травневий спортивний марафон між курсантами 1-3 курсів, що проводився з метою популяризації спорту серед курсантів, їхнього військово-патріотичного виховання, розвитку фізичних і морально-вольових якостей як майбутніх офіцерів Національної поліції України. У фінальній частині марафону змагання пройшли з метою популяризації плавання серед молоді, підвищення рівня спортивної майстерності плавців, відбору кандидатів до збірної команди факультету.

Команди, що складалися з 10 учасників – сім хлопців і три дівчини, змагалися на дистанції 50 м. вільним стилем.

В особистих змаганнях дівчата посіли такі місця:

І місце – Софія Кориткіна (0.47,25 сек.);

ІІ місце – Аліса Канюк (0.49,38 сек.);

ІІІ місце – Аліна Корницька (0.54,32 сек.).

Хлопці:

І місце – Андрій Васильєв (0.29,85 сек.);

ІІ місце – Назар Обізюк (0.30,74 сек.);

ІІІ місце – Богдан Переяславський (0.3,88 сек.).

У командних змаганнях місця розподілилися таким чином: І місце – 1 курс, ІІ місце – 2 курс та ІІІ місце – 3 курс.

Декан факультету Віталій Романюк вручив команді-переможниці перехідний кубок, переможці та призери отримали дипломи й медалі.