Збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ взяла участь у молодіжному турнірі з паркового волейболу, організованого Вінницькою обласною федерацією з волейболу під патронатом Вінницької ОВА. Гравці восьми команд продемонстрували вражаючий рівень підготовки та техніки гри.

За результатами змагань команда університету посіла ІІ місце та була нагороджена кубком, члени команди отримали медалі та дипломи.

До складу збірної команди увійшли курсанти факультету № 2: рядові поліції Нікіта Рудній, Андрій Гудз, Андрій Лемешевський та Ібрагім Шамов.

Підготували курсантів до змагань представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – старший викладач Віктор Колєсніков і викладач, майор поліції Андрій Надутий.