У межах співпраці Харківського національного університету внутрішніх справ із відділом молодіжної політики Вінницької міської ради здобувачі вищої освіти факультетів № 2 та № 3 завершили прибирання території дитячого оздоровчого табору «Я Маріуполь – Родина».

Невдовзі у цьому центрі, який прийматиме дітей родин внутрішньо переміщених осіб із зони активних бойових дій та міста Маріуполь, розпочнеться новий сезон. Чисте повітря, охайні корпуси, облаштована територія – усе буде працювати на те, щоб жахіття війни, з якими стикнулися маленькі гості табору, залишилося виключно у минулому й не марнувало щасливі дитячі роки.

Курсанти відмінно впоралися із поставленим завданням й швидко виконали всю необхідну роботу. Такі акції допомагають майбутнім правоохоронцям краще зрозуміти зміст і сутність девізу Національної поліції України «Служити і захищати!». Праця в ім’я благородної мети – удвічі приємніша!