Напередодні Великодня колектив Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ долучився до благодійного ярмарку «Великодні історії», організованого відділом культури та Центром культури та дозвілля Сумської міської ради. Мета заходу – допомога захисникам, які боронять Сумщину.

На Великодній ярмарок члени студентсько-курсантського парламенту разом із його головою, курсанткою 2 курсу Вікторією Яровою підготували святкові вироби, сувеніри, патріотичні листівки, створені під час майстер-класу з дітьми підшефного Центру культури та дозвілля. Також на ярмарку було представлено смачну випічку, яку приготували студентки 2 курсу Аліна Берко та Марія Івах.

Відвідувачі ярмарку придбати на свято різні великодні вироби та смаколики від курсантсько-студентської молоді. Організатори благодійного заходу подякували колективу Сумської філії за активну участь, підтримку та тісну співпрацю.

#Дружняпідтримка

Сумська філія ХНУВС