Працівники та курсанти факультету № 3 взяли участь у відкритті Дитячого будинку денного догляду «Зернятко» у селищі Медвеже Вушко Вінницького району. Перед відкриттям закладу курсанти наводили порядок на його території, допомагали підключати інтерактивну техніку та облаштовувати дитячий майданчик.

У заході взяли участь голова Вінницької обласної ради Вʼячеслав Соколовий, депутат Вінницької облради Олександр Масленніков, голова громади Сергій Сітарський.

За активну допомогу та безпосередню участь у створенні належних умов для діточок Сергій Сітарський вручив подяки курсантам 1 та 2 курсів, а також фахівцю факультету Андрію Проуторову. Представники університету приїхали до Дитячого будинку із подарунками. Вони привезли мікрохвильову піч, електричні чайники, а діти отримали різні солодощі.

Основна мета функціонування закладу – створення умов підтримки жінок, бажаючих розвиватися і працювати, родин із дітьми, самотніх матерів, осіб з інвалідністю.

#Дружняпідтримка