Студентка другого курсу Сумської філії ХНУВС Марія Івах багато років поспіль відвідує Сумське товариство захисту тварин. Цими днями вона допомагала у притулку доглядати врятованих тварин із прикордонних територій Сумської області та Донеччини. Її історія – це приклад небайдужості, турботи і справжньої любові до чотирилапих друзів. Вона демонструє, що милосердя та співчуття не знають меж, і навіть одна людина може допомогти багатьом тваринам. «Про важливість захисту тварин треба говорити, заохочувати інших до цієї справи, і разом ми зможемо створити світ, у якому всі тварини відчуватимуть себе в безпеці», – наголошує голова волонтерського сектору Студентсько-курсантського парламенту Марія Івах.

#Дружняпідтримка

Сумська філія ХНУВС