Здобувачі вищої освіти поглиблюють знання із проєктної та грантової діяльності

Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС кандидатка філософських наук Тетяна Пономаренко та академік Української технологічної академії, професор кафедри бізнес-економіки та адміністрування СумДПУ імені А.С. Макаренка, доктор економічних наук, доцент Віталій Омельяненко провели інтегроване заняття. 

Відбулось засідання кафедрального наукового гуртка

Засідання наукового гуртка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 відбулося в онлайн-режимі під головуванням доцента кафедри кандидата юридичних наук, доцента Олександра Радченка, у заході також взяла участь старша викладачка кафедри кандидатка юридичних наук Наталія Філіпська.

Бінарне заняття як засіб формування майбутнього фахівця

Cтарша викладачка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Анна Решитько, доцентка кафедри Ганна Довгополова та суддя Господарського суду Сумської області Юлія Джепа провели бінарне заняття з елементами дискусії для здобувачів освіти другого курсу спеціальності «Право» на тему «Судова система України».

Детермінація девіантної поведінки – тема бінарного заняття

Доцентка кафедри педагогіки та психології ХНУВС Вікторія Доценко спільно з викладачкою кафедри психології та педагогіки гуманітарного факультету Національної академії НГУ капітаном Людмилою Макаренко провели бінарне заняття з курсантами 3 курсу за напрямком підготовки «Психологія».

Бінарне заняття з дисципліни «Криміналістика»

Завідувач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Михайло Щербаковський разом із представником департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції провів бінарне заняття для студентів факультету № 6.

Співпраця університету з управлінням освіти Холодногірського району м. Харків

Заступник декана факультету № 6 Костянтин Свердлін та завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Ірина Панова відвідали управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради та зустрілись із начальницею управління Людмилою Луценко. 

Зустріч курсантів із суддею Європейського суду з прав людини

У межах щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» та з нагоди Міжнародного дня прав людини за сприянням керівництва факультету № 4 та кафедри конституційного і міжнародного права для здобувачів вищої освіти ХНУВС було організовано онлайн-зустріч із суддею Європейського суду з прав людини Миколою Гнатовським.

Бінарне заняття для студентів

Доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олена Маркова спільно із адвокатом, регіональним представником молодіжного комітету НААУ - UNBA NextGen у Сумській області Ольгою Якименко провела бінарне практичне заняття.

Бінарне заняття за участі практичних працівників поліції

Доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Микола Голуб спільно зі співробітниками Національної поліції провів практичне бінарне заняття для навчальної групи факультету № 6 з дисципліни «Адміністративно-юрисдикційна діяльність поліції».

Євроатлантична інтеграція України: шлях, успіхи та плани

Для здобувачів вищої освіти факультетів № 2 та № 3 ХНУВС відділом соціально-гуманітарної роботи було організоване відвідування заходу «Євроатлантична інтеграція України: історія та сьогодення». Він відбувся у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Отамановського.