Стратегічні молодіжні проєкти

Відбулася спільна зустріч учасників Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених та Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ на тему «Стратегічні молодіжні проєкти».

Бінарне заняття з криміналістики

Завідувачем кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Василем Корнієнком проведено бінарне лекційне заняття з криміналістики для курсантів 3 курсу факультету № 1 на тему «Особливості роботи зі слідами кримінальних правопорушень на місці події».

Кураторська робота працівників університету

Професор кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Дмитро Слинько провів установче заняття з кураторською навчальною групою 402 факультету № 1. Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання, пов’язані з початком навчального року, визначено пріоритетні напрями кураторської роботи щодо організації дозвілля курсантів, умов проживання, побуту тощо.

Відбудеться відкрита лекція

23 вересня 2023 року о 15.30 в аудиторії 3405-в доцентом кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Іриною Казанчук буде проведено відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Публічне адміністрування» за темою «Роль місцевого самоврядування в контексті децентралізації влади та публічного адміністрування».

Делегація ХНУВС бере участь у роботі наукової конференції з міжнародної медіації та арбітражу в Республіці Польща

У межах Угоди про співробітництво між Харківським національним університетом внутрішніх справ та Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща) делегація науковців та курсантів ХНУВС бере участь у науковій конференції «Дидактичні заняття у сфері медіації, переговорів та арбітражу, зокрема міжнародного арбітражу під час воєнного стану».

Інструктаж із протипожежної безпеки та охорони праці для курсантів-першокурсників

Інспектор протипожежної безпеки служби відділу матеріально-технічного забезпечення Харківського національного університету внутрішніх справ Юрій Чухрій та провідний спеціаліст із питань охорони праці Світлана Гетьманцева провели для першокурсників факультетів № 1 та № 4 інструктаж з протипожежної безпеки та охорони праці.

Змагання із прикладної стрільби з пістолета

З нагоди святкування Дня захисників і захисниць України відбулися змагання із прикладної стрільби з пістолета на першість Харківського національного університету внутрішніх справ серед працівників факультетів №№ 1-4, які мають спеціальні звання поліції.

Професійна компетентність працівника поліції – тема бінарного заняття

Доцентка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Ольга Медведєва разом із начальником сектору дотримання прав людини Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області Віталієм Кавкалом в межах дисципліни «Професійно-психологічна підготовка поліцейського» розпочали серію бінарних занять для курсантів 2 курсу факультету № 1 ХНУВС.

У пісні народу – доля моя

Курсанти факультетів № 1 та № 4 за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи ХНУВС відвідали пісенний концерт української авторської пісні «У пісні народу – доля моя». Він є частиною циклу заходів, присвячених Дням європейської спадщини. У концертній програмі прозвучали авторські пісні місцевих композиторів та поетів, представлено було й танцювальні композиції.

Установчі збори відділення юридичної клініки ХНУВС

У заході взяли участь декан факультету № 1 Віталій Романюк, декан факультету № 4 Микола Марчук, науково-педагогічні працівники, курсанти та представники курсантсько-студентського самоврядування факультетів. Учасники обговорили пріоритетні напрями роботи юридичної клініки на 2023-2024 навчальний рік, алгоритм дій викладачів-кураторів та курсантів-консультантів під час чергування в юридичній клініці.