Обрано голову Студентської ради ХНУВС

На факультеті № 6 відбулося таємне онлайнголосування щодо обрання голови Студентської ради Харківського національного університету внутрішніх справ.  Найбільшою кількістю голосів на цю посаду було обрано студентку 1 курсу магістратури Наталію Василенко. 

До уваги делегатів студентської спільноти факультету № 6

23 вересня 2023 року об 11:00 відбудуться вибори голови Студентської ради факультету № 6 у режимі онлайн-голосування. Для активної участі у виборах запрошуються делегати від студентської спільноти факультету.

Проведено бінарне заняття із кримінального права

Доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Владислав Кундеус спільно з головним спеціалістом Другого апеляційного адміністративного суду Володимиром Гуменюком провели бінарне заняття із навчальної дисципліни «Кримінальне право» для студентів однієї з навчальних груп факультету № 6.

До уваги студентів факультету № 6 ХНУВС Кам'янець-Подільської локації

Завершення ремонтних робіт у гуртожитку для студентів Кам'янець-Подільської локації заплановано на 25 вересня поточного року. На прохання студентів та їх батьків, до заселення гуртожитка заняття будуть проводитися у дистанційному форматі. Початок занять 04 вересня 2023 року.

Плани наукового гуртка на новий навчальний рік

Відбулося засідання наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6. Нових членів гуртка було ознайомлено із Положенням про науковий гурток курсантів, студентів та слухачів магістратури, а також обрано старосту та секретаря.

Безкоштовна англійська із Дейвом

«Переконаний, що вивчення іноземних мов має бути доступним для кожного», – так розпочинає відеопрезентацію свого безкоштовного курсу із вивчення англійської мови «English With Dave from Elementary to Advanced»  студент факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Музичук.

Поліцейська медіація як інструмент захисту прав та інтересів громадян

Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Володимир Кройтор взяв участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Поліцейська медіація як інструмент захисту прав та інтересів громадян», що відбулася в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

Онлайн-зустріч зі студентами Подільської локації

Керівництвом факультету № 6 проведено онлайн-зустріч зі студентами 1 курсу, які будуть навчатися на Подільській локації. Декан факультету Оксана Брусакова та її заступники розповіли здобувачам освіти про умови, перспективи та переваги навчання на факультеті в режимі офлайн.

Профорієнтація серед військовослужбовців

Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Дар’я Коробцова за сприянням судді у відставці, командира відділення управління взводу літальних апаратів розвідувальної роти 1-го Окремого штурмового батальйону ім. Дмитра Коцюбайло Вячеслава Курдюкова провела профорієнтаційну роботу з військовослужбовцями.

Профорієнтаційна робота триває

Керівництво факультету № 6 та інституту післядипломної освіти провели профорієнтаційні зустрічі зі слухачами курсів первинної професійної підготовки та курсів підвищення кваліфікації інституту післядипломної освіти. Присутні дізнались інформацію щодо умов вступу, ознайомилися зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців.