Представники ХНУВС впроваджують Реабілітаційну програму «Шлях до перемоги»

Професорка кафедри педагогіки та психології Наталя Мілорадова і доцентка кафедри педагогіки і психології Вікторія Доценко провели заняття із впровадження програми реабілітації «Шлях до перемоги» в межах громадського проєкту «Пошук майбутнього». Мета заходу – профілактика професійного вигорання та підвищення кваліфікації працівників допоміжних професій. Учасниками програми стали психологи сектору безпеки і оборони України.

Слухачі Сумської філії підтримали благодійну акцію «Здай кров – врятуй життя»

Слухачі Центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до загальнонаціональної благодійної акції «Здай кров – врятуй життя» на підтримку тих, хто постраждав у дорожньо-транспортних пригодах.

Оволодіння навичками надання першої домедичної допомоги

За участі волонтерів-рятувальників Мальтійської служби допомоги для здобувачів вищої освіти факультету № 6 Кам’янець-Подільської філії Харківського національного університету внутрішніх справ розпочато проведення ознайомчого курсу першої домедичної допомоги.

ФК «Універ-Динамо» — фіналіст Кубку Вінницької МТГ з футболу серед аматорів (ОНОВЛЕНО.ВІДЕО)

На Центральному міському стадіоні м. Вінниця відбувся фінальний поєдинок Кубку Вінницької МТГ з футболу серед аматорів. У головному матчі турніру за право стати переможцем зустрілися вінницька команда «ЯСКО» та харківський «Універ-Динамо».

Спортивні змагання з баскетболу

Спорт є невід’ємною частиною підготовки майбутніх працівників поліції, що розвиває їх витривалість, цілеспрямованість та загартовує характер. У Харківському національному університеті внутрішніх справ серед збірних команд факультету № 2 відбулися змагання з баскетболу, в яких взяли участь 6 команд.

Для курсантів проведено лекції про переваги здорового способу життя

У Харківському національному університеті внутрішніх справ багато уваги приділяється розвитку фізичної культури та спорту, здоровому способу життя. Відділом соціально-гуманітарної роботи було організовано та проведено цикл лекцій для здобувачів вищої освіти факультетів № 1 та № 4 за участю лікарів.

Курсанти ХНУВС поповнили банк крові

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ поповнили запаси Вінницької обласної станції переливання крові. Курсанти здали кров та її компоненти для порятунку військовослужбовців і цивільних громадян.

Донорська кров для потреб ЗСУ

Здобувачі вищої освіти факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ здали кров та її компоненти для порятунку захисників і захисниць, які зазнали поранень під час виконання бойових завдань, а також мирних громадян. Курсанти впевнені, що їхня кров врятує не одне життя.

Курсанти Сумської філії задонатили кров для ЗСУ

Здобувачі вищої освіти Сумської філії ХНУВС вкотре поповнили банк крові на потреби Збройних Сил України, долучившись до акції на підтримку донорства під назвою «Твоя кров може воювати», що започаткована в Україні Міністерством охорони здоров’я на початку вересня 2023 року.

Участь у тренінгу з домедичної допомоги

Старша викладачка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 ХНУВС Катерина Пензєва взяла участь у навчальному проєкті для освітян з першої невідкладної допомоги постраждалим, який реалізується GOV Club за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».