Підвищення кваліфікації онлайн

Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Володимир Кройтор взяв участь у короткостроковій онлайн-програмі підвищення кваліфікації за темою «Природа та еволюція феномена авторитету: від античності до постмодерної сучасності» та отримав відповідний сертифікат.

Участь у вебінарі «Бази на платформі Web of Scienc»

Працівники відділення організації наукової роботи відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності ХНУВС – заступниця начальника – завідувачка Людмила Надопта, старша наукова співробітниця Катерина Маравська, наукові співробітники Яна Молчанова та Симон Сербенюк взяли участь у вебінарі від Clarivate.

Удосконалення професійних навичок із домедичної допомоги

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у тренінгу з домедичної (першої невідкладної) допомоги при травмі, організованому громадськими організаціями «Львівська екологічна фундація» та «Центр спеціальної підготовки».

Підвищення професійної майстерності

Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у брифінгу за результатами Всеукраїнської науково-практичної заочної конференції «Українські студії в європейському контексті». Захід провела громадська організація «Інноваційні обрії України». 

Людська гідність і свобода як конституційні цінності

Представники кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 взяли участь у черговій тематичній онлайн-лекції суддів Конституційного Суду України Галини Юровської, Олександра Петришина та Оксани Грищук.

Участь у вебінарі з підготовки до Кембриджського іспиту з англійської мови

Науково-педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС – завідувачка кафедри Олена Статівка, доценти цієї ж кафедри Олег Гончарук, Валентина Кочина, Валентина Почуєва, старші викладачі Артем Білоусов та Лариса Сазанова відвідали Міжнародний онлайн-вебінар «Starting the year to plan for success in Cambridge English Qualifications».

Акція «16 днів проти насильства»: експерти та спікери обговорили важливі питання та досягнення

Представники відділу міжнародного співробітництва ХНУВС долучилися до акції, організованої Media Center Ukraine. Під час заходу координатори проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» Фонду ООН, Центру допомоги врятованим, ГО «Шлях до дому» обговорювали актуальні теми, зокрема запобігання та протидія насильству щодо жінок та дівчат.

Участь представниць університету у навчальній програмі з процесуального інтерв’ю

Завідувачка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Тетяна Фоміна та доцентка цієї ж кафедри  Валерія Гнатенко взяли участь у навчальній програмі «Процесуальне інтерв’ю. Basic для викладачів вищої освіти», організованою Громадською організацією «Justgroop» у партнерстві з ПРО ООН в Україні.

Підвищення професійної майстерності

Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Загуменна взяла участь у ХІX Всеукраїнській правничій школі з судочинства в умовах війни, організованій Радою молодих юристів України та Європейським університетом.

Підвищення кваліфікації онлайн

Завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС кандидатка економічних наук, доцентка Олена Лук’янихіна взяла участь у тренінгу «Превенція суїциду. Гейткіпінг», проведеного професійними психологами Центру психічного здоров’я НаУКМА.