Курсанти підтримали міжнародну акцію «16 днів активізму проти насильства»

Захід пройшов на підтримку тих, хто пережив чи переживає травматичний досвід, пов’язаний з військовими діями в Україні, щоб привернути увагу до злочинів насильства з боку військових рф. У благодійному забігу взяли участь курсанти факультетів № 2 та № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Чемпіонка області з Муей-тай – курсантка ХНУВС Дар’я Кочкарьова

Відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з таїландського боксу Муей-тай в м.Вінниця, в якому взяла участь курсантка Харківського національного університету внутрішніх справ курсантка 3-го курсу факультету № 2 рядова поліції Дар’я Кочкарьова.

Відбулася першість ХНУВС із рукопашного бою

До Дня заснування університету відбулася першість Харківського національного університету внутрішніх справ із рукопашного бою, в якій взяли участь курсанти факультетів №№ 1-4. Під час відкриття присутні виконали Державний Гімн України та вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять воїнів, що загинули, захищаючи Україну, мирних громадян та жертв Голодомору.

Курсантів університету відзначили нагородами

Під час ранкового шикування особового складу факультетів № 2 та № 3 ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко привітав і вручив нагороди переможцям і призерам чемпіонату ФСТ «Динамо» України із гирьового спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада-2023».

В університеті відбулися змагання з армреслінгу

Збірні команди факультету № 2 ХНУВС змагалися у п’яти вагових категоріях серед хлопців та у трьох – серед дівчат. Найкращі результати продемонструвала збірна команда 2 курсу. На її рахунку – п’ять золотих, чотири срібні та сім бронзових медалей.

Курсанти ХНУВС – переможці і призери змагань з гирьового спорту

У м. Львів відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада-2023» серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.

Курсанти ХНУВС – переможці та призери змагань з кікбоксингу WAKO

У м. Бровари відбувся Відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO, в якому взяли участь курсанти факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ. За результатами змагань перемогу вибороли: І місце – курсант 1 курсу Роман Савчук та курсант 2 курсу Назар Лось; ІІ місце – курсант 1 курсу Роман Пшеничний.

Курсанти університету – переможці Кубку України з таїландського боксу

У м. Одеса відбувся Кубок України з таїландського боксу, в якому взяли участь курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. За результатами виступів вони вибороли три перших місця у різних вагових категоріях.

ФК «Універ-Динамо» — фіналіст Кубку Вінницької МТГ з футболу серед аматорів (ОНОВЛЕНО.ВІДЕО)

На Центральному міському стадіоні м. Вінниця відбувся фінальний поєдинок Кубку Вінницької МТГ з футболу серед аматорів. У головному матчі турніру за право стати переможцем зустрілися вінницька команда «ЯСКО» та харківський «Універ-Динамо».

Курсанти ХНУВС стали переможцями спортивного чемпіонату України з УШУ Саньда

Під час ранкового шикування проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Бортник відзначив нагородами курсантів університету, які взяли участь у чемпіонаті України з УШУ Саньда в м. Вінниця.