Старший викладач кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Наталія Кобець провела профорієнтаційний захід у Медичному коледжі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Наталія Кобець виступила перед студентами коледжу з лекцією на тему «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх». Були розкриті основні правові питання, які  пов’язанні із кримінальною відповідальністю неповнолітніх.

Присутні були також проінформовані про історію та розвиток Харківського національного університетувнутрішніх справ, покращення навчальної та матеріально-технічної бази, про впровадження нових сучасних спеціальностей, про умови вступу й навчання в університеті, про специфіку підготовки курсантів, студентів та слухачів за різними спеціальностями та формами навчання та спеціалізація ми тощо. Студенти коледжу також переглянули відеоролик про університет.

Наприкінці зустрічі Наталія Кобець відповіла на численні запитання студентів.