Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – Ольга Безпалова, Наталія Краснова, Вікторія Макаренко, Тетяна Матюшкова, Оксана Погребняк, Олена Подойнік, Олександр Радченко, Олена Устименко взяли участь у 5-денному тренінгу з професійної етики від Турецької національної академії поліції. Захід був проведений онлайн англійською мовою.

Під час тренінгу учасники розглянули теоретичні аспекти професійної етики, питання дотримання норм професійної етики в роботі правоохоронних органів, міжнародне законодавство тощо.

Учасники активно брали участь у дискусіях, ставили та відповідали на запитання колег, мали можливість обмінятися досвідом та знаннями.

По завершенню тренінгу представники університету отримали сертифікати від Турецької національної академії поліції.