Відбулися урочисті заходи щодо оголошення результатів районного етапу міського конкурсу «Молода людина року–2021», що пройшли на базі дитячої школи мистецтв № 5 ім. І. О. Дунаєвського.

Переможців привітав і вручив нагороди начальник Комітету у справах сім'ї, молоді та спорту по Слобідському району Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради Сергій Голуб.

У номінації «Наукова діяльність» лауреатом конкурсу стала викладачка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Шевчук. У номінації «Студенти (курсанти) ВНЗ ІІІ-IV рівня акредитації» - учасниця Школи наукового лідерства курсантка 1 курсу факультету № 1 Владислава Балера.