Науково-педагогічний склад кафедр факультету № 1 разом із спеціалістами-криміналістами Головного управління Національної поліції в Харківській області взяли участь у семінарі-практикумі «Техніко-криміналістичне забезпечення огляду транспортного засобу на місці події», який відбувся на базі Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Семінар пройшов у формі презентації та практичного відпрацювання на імітованому місці події. Практичне завдання полягало у відпрацюванні навичок огляду транспортного засобу, який став предметом незаконного заволодіння чи угону, або використовувався для вчинення кримінального правопорушення.

Основна мета заходу – максимальне інформування учасників із проблемних питань техніко-криміналістичного забезпечення та шляхів їх вирішення, а також набуття професійно важливих вмінь та навичок задля підвищення компетентності спеціалістів-криміналістів.