Доцент кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС кандидат юридичних наук, доцент Ксенія Юртаєва взяла участь онлайн у міжнародній науково-практичній конференції «Попередження сучасної злочинності (кіберзлочинність)», присвяченій 30-річчю незалежності Республіки Казахстан, яка проводилася Карагандинською академією МВС Республіки Казахстан ім. Баримбека Бейсенова.

На конференції було обговорено широке коло актуальних питань, присвячених кримінально-правовій політиці в сфері протидії кіберзлочинності, кримінально-правовим і кримінологічним заходам протидії кіберзлочинності. Представлена Ксенією Юртаєвою доповідь «Кіберзлочини в Кримінальному кодексі України: види і проблеми кваліфікації», викликала зацікавленість у учасників конференції, а також стала предметом дискусії щодо формування ефективного кримінально-правого механізму притягнення до кримінальної відповідальності за кіберзлочини.