Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ привітав бронзову медалістку Олімпійських ігор – 2020 у Токіо аспірантку університету, заслуженого майстра спорту України з синхронного плавання Катерину Резнік (Харківська обласна організація ФСТ «Динамо» у групі). Ректор університету Валерій Сокуренко, вітаючи спортсменку, зазначив, що надзвичайно приємно, що серед університетської молоді є такі талановиті й цілеспрямовані особистості. Він побажав Катерині якнайдовше залишатися у спорті, тримати себе на піку майстерності, а також нових яскравих перемог.  Катерина подякувала усім за підтримку й зазначила, що успішно виступити на Олімпійських іграх їй допомогла віра у себе та у перемогу. Спортсменка також наголосила, що обожнює університет, в якому навчається вже сьомий рік: «Не було жодного дня, щоб я не хотіла сюди прийти. Я пишаюся тим, що навчаюся саме в цьому виші. Коли йду університетом – розправляю плечі й високо тримаю голову. Для мене – це найкращий університет у світі!».