День фізичної культури і спорту України у Харківському національному університеті внутрішніх справ відзначили спортивним святом, в яких взяли участь збірні команди факультетів №№ 1–4, 6 та інституту післядипломної освіти. Курсанти, студенти й слухачі вишу випробували себе на швидкість у легкоатлетичній естафеті, демонстрували силу й командний дух у перетягуванні канату та грі у футбол.

Відкрив спортивне свято та привітав його учасників із Днем фізичної культури і спорту ректор університету Валерій Сокуренко. Він побажав усім командам перемоги й гарного настрою. У заході також взяли участь проректори Сергій Бортник та Анатолій Клочко.

За результатами змагань було визначено переможців та призерів в усіх видах спортивної програми:

легка атлетика

ІІ місце – факультет № 3

IV місце – факультет № 2

V місце – інститут післядипломної освіти

VI місце – факультет № 6

перетягування канату:

І місце – факультет № 1

ІІ місце – інститут післядипломної освіти

IV місце – факультет № 2

V місце – факультет № 6

VI місце – факультет № 3

футбол:

І місце – факультет № 2

ІІ місце – факультет № 1

ІІІ місце – факультет № 3

IV місце – факультет № 4

V місце – факультет № 6

VI місце – інститут післядипломної освіти

У загальному підсумку усіх видів спортивних змагань місця розподілилися таким чином:

ІІ місце – факультет № 2

IV місце – факультет № 3

V місце – інститут післядипломної освіти

VI місце – факультет № 6

Учасники змагань нагороджені грамотами та дипломами відповідних ступенів. Команда-переможниця отримала перехідний кубок і диплом. Привітав спортсменів та вручив нагороди ректор.