Майже три тижні тривав табірний збір для курсантів-першокурсників Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. За цей час хлопці та дівчата пройшли адаптацію до нових умов навчання й проживання, ознайомилися з нормативними документами, що регламентують діяльність Національної поліції, пройшли заняття зі стройового вишколу.

«Першу сходинку в обраній вами професії поліцейського ви пройшли на «відмінно», – зазначив директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш, звертаючись до першокурсників. – Жоден із вас за цей час не поскаржився, що йому важко. Так тримати й надалі! Професія, яку ви обрали, – нелегка, але дуже потрібна людям. Навчайтеся, працюйте над собою, будьте наполегливими, і у вас все вийде!».

Керівник табірного збору директор Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Сумської філії ХНУВС капітан поліції Олександр Мінченко зазначив: «День закриття табірного збору завжди хвилюючий, адже відсьогодні розпочинається ваш дорослий, самостійний шлях до професійного становлення. Будьте допитливими, ініціативними, дисциплінованими, щодня набувайте нових знань, щоб стати професіоналами своєї справи!».

Сумська філія ХНУВС