Доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Вікторія Давиденко взяла участь у циклі вебінарів «Міжнародний досвід у публікаційній сфері. Успішні публікації у Scopus та Web of Science» від науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – PublScience». Вони складалися з чотирьох блоків: міжнародний досвід у публікаційній сфері. Як наукові публікації впливають на діяльність вчених; наукометрична база даних Scopus. Сервіси, наукометричні показники та тонкощі роботи; наукометрична база данихWeb of Science. Сервіси, наукометричні показники та тонкощі роботи; міжнародна кооперація. Платформи для підвищення  наукометричних показників вчених.

Набуті знання в подальшому будуть використані у науковій та навчально-методичній діяльності.