Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6  Володимир Кройтор взяв участь як експерт у  відкритому онлайн-семінарі «Дисертація: зміст, новизна, прокрастинація». Семінар проводився в рамках проєкту Новітньої академії державного управління. Активну участь в роботі семінару взяли аспіранти Харківського національного університету внутрішніх справ Роман Чумак та Ростислав Літвінов.

Семінар був корисним для молодих науковців, тих, хто працює над дисертаційним дослідженням, а також для наукових керівників аспірантів.

Учасники семінару відзначили велику користь проведення таких освітньо-наукових заходів як для науковців-початківців, так і для тих, хто вже працює над докторською дисертацією, або здійснює наукове керівництво аспірантами й докторантами.