Доценти кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Василь Корнієнко та Тетяна Орлова провели бінарне заняття разом із виконавчим директором Харківської міської громадської організації «Фонд рятування дітей та підлітків України від наркотиків» Марією Козиренко. Представниця фонду була запрошена у рамках лекційного заняття для перших курсів за напрямом «Наркотичні засоби, психотропні речовини та їх аналоги; ознаки наркотичного сп’яніння» для виступу за темою «Правда про наркотики».

У доступній формі з презентаціями Марія Козиренко розповіла курсантам про природу виникнення наркотичної залежності, про так звані «пастки», що спонукають молодь до немедичного вживання різного роду отруйних препаратів та речовин, й про наслідки наркоманії. Курсанти отримали багато цікавої та корисної інформації, ставили багато запитань. Це вже не перша зустріч молоді з представниками цієї громадської організації. Науковці університету спільно з «Фондом рятування дітей та підлітків України від наркотиків» підготували три посібника із попередження незаконних дій з наркотиками та протидії поширенню наркозалежності серед населення України.