Доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Марина Василенко провелаа профорієнтаційну зустріч із випускниками Сумської спеціалізованої школи I-III ступенів № 2 ім. Д. Косаренка.

Старшокласникам розповіли про умови вступу на навчання до філії, правила подання документів кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, були роз’яснені особливості організації освітнього процесу, практичного навчання, наукової та міжнародної діяльності. Учні отримали вичерпні відповіді на запитання стосовно навчання на денній та заочній формах, наявності військової кафедри, матеріально-технічної бази, вартості навчання.

Усі бажаючі отримали інформаційні матеріали з детальною інформацію про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ.

Сумська філія ХНУВС