Доцент кафедри іноземних мов Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Дягілєва  відвідала 11 навчальних закладів у Миколаївській області: Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика, низку коледжів, державне вище музичне училище, вище училище фізичної культури, гімназії № 2 і № 3 та ЗОШ І–ІІ ступенів № 4.

Людмила Дягілєва  поспілкувалася з керівництвом навчальних закладів, їх учнями та студентами, розповіла про університет, особливості вступної кампанії, про роботу підготовчих курсів вищого навчального закладу. Під час візитів були підписані договори про спільну діяльність із Міжнародним класичним університетом імені Пилипа Орлика та гімназіями № 2 і № 3 м. Миколаєва. Також відбулася зустріч і з представниками поліції в Управлінні поліції України у Миколаївській області.