На факультеті № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася зустріч курсантів всіх курсів із керівництвом факультету та обрання кандидата на посаду голови Парламенту курсантсько-студентського самоврядування ХНУВС.

У заході взяли участь декан факультету № 4 підполковник поліції В’ячеслав Марков, заступник декана майор поліції Геннадій Звірянський, т.в.о. заступника декана з навчально-методичної роботи майор поліції Юрій Онищенко та керівники навчальних курсантських підрозділів – курсові офіцери.

За результатами таємного голосування кандидатом на посаду Парламенту курсантсько-студентського самоврядування від факультету № 4 було обрано курсанта 2 курсу Олександра Бабича.