Учасники Школи наукового лідерства курсанти 3 курсу факультету № 1 ХНУВС Дар’я Суліма та Андрій Топчій взяли участь у воркшопі для здобувачів вищої юридичної освіти та молодих правників на тему «Практичні кейси захисту у кримінальних справах».

Захід організований Харківським осередком Ліги студентів Асоціації працівників України та Регіональним представництвом молодіжного комітету НААУ UNBA NextGen у Харківській області за сприяння Голови Ради адвокатів регіону.

Під час воркшопу учасники дізналися про різноманітні аспекти і нюанси адвокатської діяльності у кримінальних справах, їм надали практичні поради щодо розвитку аналітичного мислення та покращення знань нормативної бази.

Адвокат Дмитро Ципліцький на прикладах судових рішень із власного досвіду розповів про необхідні знання, навички та прийоми у діяльності адвоката. Ці питання особливо актуальні для майбутніх слідчих, які під час практичної діяльності взаємодіють із захисниками.