Курсанти 2 та 3 курсів факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Анна Терела, Анна Бондаренко та Поліна Суслова провели профорієнтаційну роботу в Безлюдівському юридичному ліцеї імені І. Я. Підкопая. Під час спілкування школярі дізналися про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, про порядок вступу до вишу тощо. Курсанти поділилися своїми враженнями щодо навчання в університеті за обраною спеціальністю, розповіли про роботу наукових, спортивних та  гуртків художньої самодіяльності. Ознайомили з діяльністю Школи наукового лідерства, що діє на факультеті № 1 та запросили старшокласників на Дні відкритих дверей, що відбуватимуться у ХНУВС.