Доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 ХНУВС Юрій Вапсва провів профорієнтаційну зустріч з учнями старших класів Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 95 ім. 299 Харківської стрілецької дивізії Харківської міської ради Харківської області.

Юрій Вапсва розповів школярам про умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, про сучасну матеріально-технічну базу вишу, про високий рівень кваліфікації науково-педагогічного колективу, про санітарно-побутові умови для проживання курсантів і студентів у гуртожитках. Доцент кафедри акцентував увагу на перевагах навчання на факультеті № 6 за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Кібербезпека». Також розповів про роботу підготовчих курсів на базі університету.

Учні отримали профорієнтаційні друковані матеріали та були запрошені на День відкритих дверей.